Etusivulle
 
Termillä ei löydetty valmiita ehdotuksia hakusanalle. Voit kuitenkin suorittaa haun painamalla enteriä tai klikkaamalla haku-painiketta.

Yhteystiedot

LUOKKA OPPILASMÄÄRÄ OPETTAJA
Esikoulu 9 opp. Annika Hepokorpi annika.hepokorpi@sastamala.fi
1. luokka 11 opp. Heidi Iltanen heidi.iltanen@sastamala.fi
2. luokka 15 opp. Pia Vainio pia.vainio@sastamala.fi
3. luokka 14 opp. Kaisu Koivuniemi kaisu.koivuniemi@sastamala.fi
4. luokka 12 opp. Pauli Ojala pauli.ojala@sastamala.fi
5. luokka 16 opp.

Juha Kankaanranta koulunjohtaja 040-4880222 juha.kankaanranta@sastamala.fi

6. luokka 7 opp.

Juha Kankaanranta

Kirjaudu ylläpitotilaan Windows-työasematunnuksellasi Kirjaudu ylläpitotilaan etätyötunnuksellasi
Toiminnan takaa Netland AppRunner